۱۳۸۸ تیر ۲۰, شنبه

معرفی مزدوران جنایتکار و سرکوبگران رژیم غاصب اسلامی-6در دو عکس بالا شما "حسین منیف اشمر " یکی از اعضای مشهور حزب الله لبنان برادر شهید علی منیف اشمر که از جمله شهدای عملیاتهای انتحاری حزب الله لبنان می باشد و بارها مورد تشویق و تفقد سید علی خامنه ای قرار گرفته است. را در کنار دو عضو دیگر حزب الله لبنان می بینید که با در دست داشتن بی سیم و اسلحه ای که در زیر پیراهنش پنهان است در خدمت سرکوبگرانو یا بهتر بگویم کودتا چیان سپاه می باشد.با وجود این عکسها می توان بطور مستند اثبات کرد که بیشک در سرکوبها و کشتار اخیر ایرانسپاه از حزب الله لبنان استفاده نموده است. اینجاست که معلوم می شود آنهمه کمک مالی و تسلیحاتی به حزب الله لبنان بیهوده نبوده و این کمکها و مساعدتها یکطرفه نیست حزب الله لبنان نیز در مواقع لزوم به یاری جمهوری اسلامی می شتابد.
این تصاویر در محل ساختمان تلویزیون اینترنتی موج چهار وابسته به ستاد میرحسین موسوی در خیابان قیطریه گرفته شده. این افراد بعد از ظهر روز جمعه 22 تیر ماه همان روز رای گیری به کمک افراد وابسته به سپاه این محل را تصرف و اعضای آن را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

معرفی مزدوران جنایتکار و سرکوبگران رژیم غاصب اسلامی-5

ستار نجفی کارمند معاونت طرح و برنامه وزارت تعاون بسیجی ویژه و از فرماندهان گردانهای عاشورا محل سکونت : میدان آزادی بلوار استاد معین پائین از تعمیرگاه مجاز ایران خودرو – کوچه سعادتی نامبرده هم اکنون به علت شدت سوختگی در به آتش کشیده شده پایگاه در بیمارستان مرکز سوانح و سوختگی بستری می باشد.

معرفی مزدوران جنایتکار و سرکوبگران رژیم غاصب اسلامی-4نفر سمت چپ ترك سوار موتور جلويي اسمش سيد حسن ميركاظمي . موتور سوار عقبي سيدروح الله ميركاظمي ...سيد حسن صاحب كارخانجات دنياي فلز و شركت لوح فشرده پارس و شركت رنوس و مجتمع كشت و صنعت فدك در استان تهران .. كارخانجات دنياي فلز در شهر اردستان يزد..مجتمع فولاد و ذوب اهن ازنا در استان لرستان......دفتر مركزي اين تشكيلات در ميدان ارژانتين خيابان بخارست كوچه هفدهم يا بهزاد شفق ساختمان هجده...رئيس هيئت ثارالله واقع در محله شمس اباد تهران مسجد امام هادي........ اسم پدرش سيد علي اصغر ساكن شمس اباد خ طاهر ...خودش ساكن خ دولت .......... فاجعه هجدهم تير كوي دانشگاه تهران اين اقا و برادرش همراه با ساير اعضائ هيئت ثارالله با ده دستگاه موتور سنگين مثل همين موتورهايي كه سوار شدن و تعداد زيادي موتور پولسار به دانشجويان حمله كردند... ایاشن بزرگترین بدهکار بانک کشاورزی است.
شماره تلفن: 09121115557
معرفی مزدوران جنایتکار و سرکوبگران رژیم غاصب اسلامی-3

سرگرد پاسدار محمد جواد فرحبخش پاسدار قرارگاه ثارالله تهران. محل سکونت : تهران ،شهرک شهید محلاتی ، فاز 3 ، محله 6 بلوک 17 طبقه سوم ، شماره 162 شماره موبایل : 09121256274

معرفی مزدوران جنایتکار و سرکوبگران رژیم غاصب اسلامی-2

عکس فوق که لحظات ابتدایی حمله به دانشگاه تهران و متعاقب آن کوی دانشگاه هست که یکی از مدیران ارشد وزارت اطلاعات به نام محمد رضا مدحی و یا همان حاج رضا شجاعی وزارت اطلاعات دیده می شود که مدیر اداره مراقبت معاونت امنیت وزارت اطلاعات می باشد ، نامبرده همچنین رئیس کمیسیون امنیت مجلس خبرگان نیز می باشد. براساس اطلاعات موثق دریافتی وزارت اطلاعات نیز به عنوان یکی از بازوهای اصلی این کودتا و همچنین اداره مراقبت یعنی بخش زیر نظر ایشان این روزها سرگرم تهیه شوهای اعترافات بازداشت شدگان اخیر می باشد.


معرفی مزدوران جنایتکار و سرکوبگران رژیم غاصب اسلامی-1

تصویر فوق محمد جواد بصیرت از فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج مسجد لرزاده تهران می باشد ! ایشان متهم است که در لباس بسیج ! در خیابان آزادی و جمالزاده تهران با استفاده از سلاح کلت کمری به روی ملت آتش گشوده است . از شهروندان تهرانی خواهشمندم با پخش این عکس در محل سکونت ایشان واقع در تهران – میدان خراسان پشت فروشگاه قدس کوچه نائب اطرافیان و همسایگان وی را هشیار سازند که این بسیجی یک قاتل است ! باید این افراد رسوا بشوند و بدانند گرچه در سایه امن حکومت اسلامی میتوانند دست به هر جرم و جنایتی حتی آدم کشی بزنند اما باید به ملت جوابگو باشند.اسامی تعدادی از شهدای کودتای انتخاباتی

فعالین حقوق بشر و دموکراسی در ایران با انتشار گزارشی اسامی تعدادی از شهدای کودتای مخملین انتخاباتی را که پیکرهایشان در حال حاضر در بهشت زهرای تهران به خاک آرمیده اند را منتشر ساخت که به قرار زیر میباشد:

۱- محمد حسين برزگر ۲۵ ساله ديپلم شغل آزاد به دليل اصابت گلوله به سر در تاريخ چهارشنبه ۲۷ خرداد در ميدان هفت تير به شهادت رسيد و در يكشنبه ۳۱ خرداد بعد از تعهد گرفتن از خانواده در قطعه ۳۰۲ به خاک سپرده شد
۲- سيدرضا طباطبايی ۳۰ ساله ليسانس حسابداری ، كارمند به دليل اصابت گلوله به سر در ۳۰ خرداد در خيابان آذربايجان به شهادت رسيد و چهارشنبه ۳ تير بعد از تعهد گرفتن از خانواده در قطعه ۲۵۹ به خاک سپرده شد.
۳- ايمان هاشمی ۲۷ ساله شغل آزاد به دليل اصابت گلوله به چشم شنبه ۳۰ خرداد در خيابان آزادی به شهادت رسيد و چهارشنبه ۳ تير در قطعه ۲۵۹ به خاک سپرده شد.
۴- پريسا كلی ۲۵ ساله فارغ التحصيل رشته ادبيات به دليل اصابت گلوله به گردن در يكشنبه ۳۱ خرداد در بلوار كشاورز به شهادت رسيد و سه شنبه ۲ تير در قطعه ۲۵۹ به خاک سپرده شد
۵- محسن حدادی ۲۴ ساله طراح برنامه های كامپيوتری شنبه ۳۰ خرداد به دليل اصابت گلوله بر پيشانی در خيابان نصرت به شهادت رسيد و سه شنبه ۲ تير در قطعه ۲۶۲ به خاک سپرده شد.
۶- محمد نيكزادی ۲۲ ساله فارغ التحصيل عمران در سه شنبه ۲۶ خرداد به دليل اصابت گلوله به سينه در ميدان ونک به شهادت رسيد و شنبه ۳۰ خرداد در قطعه ۲۵۷ به خاک سپرده شد.
۷- علی شاهدی ۲۴ ساله بعد از دستگيری و انتقال به كلانتری در تهرانپارس يكشنبه ۳۱ خرداد به دلايل نامعلوم در كلانتری به شهادت رسيد پزشكی قانونی علت مرگ وی را نامشخص اعلام كرده اما خانواده وی معتقدند به علت ضربات باتوم در كلانتری به شهادت رسيده وی ۴ تير در قطعه ۲۵۷ به خاک سپرده شد.
۸- واحد اكبری ۳۴ ساله شغل آزاد و متاهل دارای يك دختر ۳ ساله در شنبه ۳۰ خرداد به دليل اصابت گلوله به پهلو در خيابان ونک به شهادت رسيد و سه شنبه ۲ تير در قطعه ۲۶۱ به خاک سپرده شد.
۹- ابوالفضل عبدالهی ۲۱ ساله فوق ديپلم برق ۳۰ خرداد در مقابل دانشگاه صنعتی شريف به دليل اصابت گلوله به پشت سر به شهادت رسيد و سه شنبه ۲ تير در قطعه ۲۴۸ به خاک سپرده شد.
۱۰- سالار طهماسبی ۲۷ ساله دانشجوی كارشناسی مديريت بازرگانی رشت شنبه ۳۰ خرداد در خيابان جمهوری به دليل اصابت گلوله به پيشانی به شهادت رسيد و دوشنبه ۲ تير در قطعه ۲۵۴ به خاک سپرده شد.
۱۱- فهيمه سلحشور ۲۵ ساله ديپلم يكشنبه ۲۴ خرداد به دليل اصابت باتوم به سر و خونريزی داخلی در ميدان ولی عصر بعد از انتقال به بيمارستان در تاريخ ۲۵ خرداد به شهادت رسيد و ۲۷ خرداد در قطعه ۲۶۶ به خاک سپرده شد.
۱۲- وحيدرضا طباطبايی ۲۹ ساله ليسانس زبان انگليسي چهارشنبه ۳ تير در بهارستان به دليل اصابت گلوله به سر به شهادت رسيد و ۶ تير در قطعه ۳۰۸ به خاک سپرده شد.

۱۳۸۸ تیر ۱۹, جمعه

تصاویر شهدای کودتای انتخاباتی-8 (Iran election: faces of the dead )

شهید حسین طهماسبی- در تظاهرات ۲۵ خرداد ۱۳۸۸ با اصابت ضربات باتوم پلیس به سرش در کرمانشاه
تصاویر شهدای کودتای انتخاباتی-7 (Iran election: faces of the dead )

شهید کیانوش آسا- دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد رشته پتروشیمی دانشگاه علم و صنعت تهران (روز ۲۵ خرداد ماه توسط نیروهای نظامی )تصاویر شهدای کودتای انتخاباتی-6 (Iran election: faces of the dead )

شهید مصطفی غنیان- دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف (محل شهادت در پشت بام منزلش توسط لباس شخصی ها)

تصاویر شهدای کودتای انتخاباتی-5 (Iran election: faces of the dead )

شهید اشکان سهرابی، 18 ساله،دانش آموز(پشت کنکوری)، محل فوت : تقاطع بوستان سعدی و رودکی (سلسبیل)


تصاویر شهدای کودتای انتخاباتی-4 (Iran election: faces of the dead )

شهید بهمن جنابی ۲۰ ساله، شاغل در مغازه نصب و تعميرات شوفاژ (شنبه خونین تیر 88 حوالی خیابان آزادی)


تصاویر شهدای کودتای انتخاباتی-3 (Iran election: faces of the dead )

شهید داود صدری- 27 ساله، کارمند، ساکن شهرک اندیشه ( محل شهادت خیابان آزادی- مفابل پایگاه بسیج)
فیلم نحوه شهادت